SETKÁNÍ

Moje práce je hluboce ovlivněná setkáním s tradicemi přírodních kmenů Jižní Ameriky, kam jsem na čas odjela a vrátila se s poznáním, které přesahuje všechno, co jsem se mohla do té doby v Evropě naučit. Připadám si, že jsem se vrátila s kufrem plným pokladů. Krásný obraz, že? Setkání žen a moudrých žen v nás jsou vlastně takové víkendové výpravy pro osobní poklad. Dopravním prostředkem je dech, cílovou destinací je tělo. Meditací je dotek, pohyb a hlas. Místo síly máme každá tam, kam si sedneme. Je to náš vlastní zadek. A jaká je nejpraktikovanější duchovní praxe moudrých žen? Vaření a .... každodenní život.

SOBOTNÍ DÝCHÁNKY V DRAČÍM BLAHU, PRAHA

Setkání je pro všechny ženy, které chtějí oživit své ženství, prohloubit svou ženskou moudrost v každodenním životě a myslí to vážně. Bude nás provázet přírodní moudrost, tantra a živá tradice domorodého kmene KOGI u kterého jsem se učila. Můžete se přihlásit na jednotlivá setkání nebo na všechny.

2.10.2018 | Rubrika: SETKÁNÍ

ŘÍJEN 2018

Jedním z nejsilnějších umění ženy je proměnit boj v lásku. A to bude naše práce. Zklidníme svou energii boje a proměníme ji v sílu milovat. Bude to důležitý první krok pro všechny.

2.10.2018 | Rubrika: SETKÁNÍ

12. 10. DÝCHÁNEK V DRAČÍM BLAHU, Praha

Ženská vnitřní práce je inspirovaná studiem domorodého učení kmene Kogi. Monika se s ženami kmene Kogi setkala v roce 2011 a od té doby je s nimi ve spojení způsobem, který je vlastní nebo alespoň velmi podobný všem přírodním tradicím, tedy i té naší. Její prací je předávat toto učení ženám, které jsou připravené a mohou ženskou vnitřní práci přijmout do svého života se vším, co k tomu patří.

4.9.2018 | Rubrika: SETKÁNÍ

2018 - 2019 DEVÍTIMĚSÍČNÍ ŽENSKÉ UČENÍ

Domorodí lidé mají zcela odlišné vnímání světa než je to naše civilizované. A přitom je nám v základech velmi blízké. V současné době nám pomáhají zacelovat naše vlastní kořeny a jejich prosba je, abychom se dokázali sami postarat o sebe, o svou zemi a o život dalších generací. Od roku 2004 provozuje zakladatelka Monika Michaelová setkání, kde se lidé učí rozpoznávat své talenty, rozvíjet je a aktivně vytvářet dobré podmínky pro život. Nadační fond pokračuje v této aktivitě a dále ji rozvíjí a zkvalitňuje.

15.2.2018 | Rubrika: SETKÁNÍ

INDIVIDUÁLKY V KRATOCHVÍLI

Provázení je dlouhodobý proces. Stejně jako jsme si v sobě dlouhodobě pěstovali určité postoje, návyky a systémy fungování. Já jsem pochopila, že jedno setkání, jakkoliv hluboké a léčivé a moudré opravdu neudělá celou práci. První setkání je jako ochutnávka, abychom mohli poznat, jestli je to náš šálek čaje. Oboustranně. Na prvním setkání se díváme na to, kam život potřebuje jít a kde je blokován, co potřebuje uvolnit a jaký je váš impuls.

19.12.2013 | Rubrika: SETKÁNÍ | Komentářů: 8

Indigenous Nature
ženské kruhy, poutě, semináře pro páry