Frank Bold zve:

29. 5. 2015Seminář „Veřejné občanské kampaně“, Zasedací místnost Zeleného kruhu, Lublaňská 18, Praha 2, v případě zájmu o účast pište na zuzana.vachunova@zelenykruh.cz

10. 6. 2015: Veřejná diskuse na téma #Brzdy_moci, Praha, pořádá Frank Bold a Centrum současného umění DOX

10. 7. - 19. 7. 2015: Letní škola občanské iniciativy, Horní Jiřetín. Škola je zaměřená na občanské vzdělávání a zároveň limity těžby uhlí. 


Tipy:

Zapojte se do grantové výzvy s názvem "Otevřená radnice 2015"

Fond Otakara Motejla vyhlašuje grantovou výzvu “Otevřená radnice 2015” s cílem podpořit organizace, iniciativy a jednotlivce aktivní na regionální úrovni, kteří řeší lokální kauzy nebo problémy, sledují práci obecních úřadů, komunálních firem, apod. Více informací najdete v tomto dokumentu.


Připomínkujte evropské směrnice o ochraně přírody

Evropská komise se v současné době ocitá pod tlakem průmyslové lobby a zvažuje provést v evropských předpisech změny, které by vážně ohrozily i naši krajinu. Pokud s těmito změnami nesouhlasíte, můžete vyjádřit svůj názor na této stránce. Vyjádřením připomínek pomůžete ochránit klenoty naší přírody.
www.naturealert.eu

INDIGENOUS NATURE . ŠKOLA PŘÍRODNÍ MOUDROSTI

 

„Chceš-li jít rychle, vydej se svou cestou. Chceš-li dojít daleko, pojďme spolu“ stará africká moudrost

Na další rok zůstáváme v Čechách a zveme vás ke společným cestám objevení a prohloubení přirozenosti, talentu a aktivního tvoření. Přinášíme pozvánku k individuálnímu provázení, k práci ve skupinách žen a mužů a k hlubšího poznání tvořivého potenciálu. Posouváme se od čistě spirituální praxe a poznávání sám sebe nebo sama sebe k  naplňování našich životních úkolů. To, jak tvoříme svůj život, vztahy, rodinu, společenství a společnost, ve které žijeme. Čas strávený v přírodě je nejen lékem ale v současné době velkou inspirací a učením o přirozených cyklech v nás. 

Těším se na setkání a společné putování po vnitřní i vnější krajině života.

Monika Michaelová

Indigenous Nature
ženské kruhy, poutě, semináře pro páry