SOBOTNÍ DÝCHÁNKY V DRAČÍM BLAHU

Jednodenní práce je dostatečný prostor pro poznání základů ženské práce a poskytuje bezpečný prostor pro jemnou a citlivou proměnu.

Počet míst je 9.

Příspěvek za účast je 1800 Kč za každé setkání.

Dračí Blaho, Jánská 8, Praha - Malá Strana

Vědomí sexuální síly a jejího přímého spojení s tím, co žijeme, bude tématem sobotního ženského kruhu. Poznat a prožít uvolnění do ženského vědomí a energie je zpočátku náročný a poté osvobozující proces. Jeho součástí je cítění místa, na kterém žijeme. Předávám ženský způsob kultivace životní síly, který pomáhá objevit smysl toho, co děláme a ukotvuje duchovní praxi v praktickém životě. Ženská praxe kultivace životní síly je jako dobré jídlo. Najíš se a zítra máš znovu hlad. Tak i tato praxe není o návštěvě jednoho semináře, ale o osvojení si ženského vědomí v praxi pro každý den.

Setkání je pro všechny ženy, které chtějí oživit své ženství, prohloubit svou ženskou moudrost v každodenním životě a myslí to vážně. Bude nás provázet přírodní moudrost, tantra a živá tradice domorodého kmene KOGI u kterého jsem se učila. Můžete se přihlásit na jednotlivá setkání nebo na všechny.


TERMÍNY

26. 10.      PROMĚNY ŽENY, příprava na setkání s moudrou ženou v sobě


17. 11.      SEXUÁLNÍ VĚDOMÍ A KULTIVACE ŽIVOTNÍ SÍLY, očista vnitřních a vnějších vod světa

 

15. 12.      REZANDOS A PAGAMENTOS, aktivní příprava na setkání se smrtí a odpuštěním

 

2019

19. 1.        SNĚNÍ, setkání se tkaním

 

16. 2.        VODA ŽIVOTA, práce s vnitřními vodami

 

16. 3.        REZANDOS A PAGAMENTOS, setkání se stínem a výživou

 

13. 4.        SÁZENÍ SEMÍNEK, vědomé snění

 

18. 5.       ŽENA A ZEMĚ, umění být dítětem života

 

15. 6.        SEUA A NASEUA, kultivace životního zdroje a vědomí vnitřní síly


Cena setkání

1800 Kč

Cena při účasti na 4 a více setkáních

1600 Kč / setkání

Cena pro absolventky předchozích ročníků Moudré ženy v nás

1500 Kč / setkání

 

V ceně je zahrnuto občerstvení, pronájem prostor, hlavní jídlo dne, pomůcky pro práci medicínského kruhu a honorář za provázení. 


REGISTRACE

Prosím napište na adresu monika.michaelova@gmail.com

 

Zálohová platba

Spolu s registrací prosím o zaplacení nevratné zálohy 900 Kč/ setkání při účasti ve vybraných termínech anebo 3000 Kč při registraci na 4 a více setkání. Číslo účtu je 1273978033/0800. Zasláním nevratné zálohy potvrzujete svou účast a vaše peníze budou použité na náklady spojené s organizací a rezervací prostor.

 

Podrobnější informace k programu dostanete aktuálně před každým setkáním spolu s informacemi jak se na jednotlivé víkendy připravit, co s sebou a jak se na místo konání dopravit.

 

Vaše doporučení

Věřím, že nejlepší propagací je osobní doporučení.  Moje práce je vhodná pro ženy, které jsou připravené prohloubit své ženství a svůj vztah k zemi, k mužům, dětem a chtějí být ve své síle, ve své kvalitě štěstí. Semináře můžou být fyzicky i psychicky obohacující i náročné. Změny, pro které se každá z nás rozhodně se pak v životě skutečně dějí. Laskavě a v respektu k ženské moudrosti v nás. A to s sebou nese každodenní praxi.

Pokud ve svém okolí znáte ženy, pro které je cyklus MOURÉ ŽENY V NÁS vhodný, prosím o předání kontaktu na webové stránky www.indigenousnature.cz anebo přímo mé emailové adresy monika.michaelova@gmail.com.


Komunikace

Prosím vás o vaši odpověď a potvrzení, zda se vybraných víkendů nebo celého cyklu zúčastníte. Věřím, že vás tahle práce obohatí a dovolte mi vyjádřit úctu k vaší důvěře a vašemu odhodlání prohloubit své ženství.

Děkuji za přečtení až sem a velmi se těším na setkání

Monika Michaelová

Věřím, že vás tahle práce obohatí a dovolte mi vyjádřit úctu k vaší důvěře a odhodlání prohloubit své ženství.

 

Monika Michaelová 

Indigenous Nature
ženské kruhy, poutě, semináře pro páry