Připojuji odkaz na další rozhovor, ve kterém jsem byla požádána o odpovědi na otázky, které sei klade snad každá žena. 

Když se na ženském setkání dostaneme do stavu vědomí, kde jenom vnímáme přítomnost a cítíme kdo jsme, nemusíme už myslet. Víme. Je to takový paradoxní stav. Normálně to nepobereme, ale když "jsme v tom", tak zjistíme, že je to moc příjemné a vlastně bez námahy víme, co potřebujeme vědět. 

Úplně bez námahy to ale není. My, civilizované ženy, se potřebujeme nejdříve potkat s tím, co v nás ženskou přirozenost potlačuje a přestat to svalovat na naše muže, děti, společnost, Miloše Zemana nebo teroristy. 

Je skutečně jen na nás, jaký svět vytvoříme. K tomu ženská praxe je. Zjistit, že můžeme ovlivnit velké věci tím, že uděláme přesně to svoje "málo". 

Už nás to dělá hodně ... ale asi to ještě stále není dost. 

Tak co, chcete najít další způsob jak přežít ...anebo se přidáte ...k životu? 


Monika Michaelová

http://www.rozhlas.cz/radiowave/automatky/_zprava/zeny-by-mely-prestat-myslet-rika-monika-michaelova-v-automatkach--1551518

INDIGENOUS NATURE . ŠKOLA PŘÍRODNÍ MOUDROSTI

 

„Chceš-li jít rychle, vydej se svou cestou. Chceš-li dojít daleko, pojďme spolu“ stará africká moudrost

Na další rok zůstáváme v Čechách a zveme vás ke společným cestám objevení a prohloubení přirozenosti, talentu a aktivního tvoření. Přinášíme pozvánku k individuálnímu provázení, k práci ve skupinách žen a mužů a k hlubšího poznání tvořivého potenciálu. Posouváme se od čistě spirituální praxe a poznávání sám sebe nebo sama sebe k  naplňování našich životních úkolů. To, jak tvoříme svůj život, vztahy, rodinu, společenství a společnost, ve které žijeme. Čas strávený v přírodě je nejen lékem ale v současné době velkou inspirací a učením o přirozených cyklech v nás. 

Těším se na setkání a společné putování po vnitřní i vnější krajině života.

Monika Michaelová

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Indigenous Nature
ženské kruhy, poutě, semináře pro páry