S prvními vlákny babího léta přidávám tohle povídání plné pozvánek. Vloni touhle dobou jsem putovala s českými ženami po stopách přírodní moudrosti ve Francii. U krásné hory Bugarah a proslulého Rennes Le Chateau jsme se učily vnímat všemy smysly sebe a Zemi.

Dneska vysvitlo lenivě sluníčko v údolíčku Tuněchodského mlýna a mi připadá, že to, co bylo, patří do minulého života. Pomalu otevírám oči a intenzita světla a vlhka mě nenechá vystoupit ze snění. Je to tak. Jsem ve fázi, kdy se připravuju na rozloučení se s tímhle sladkým a šťavnatým místem. Budeme se stěhovat do Prahy.

V září si můžete přijet s námi užít poslední dva víkendy, kdy vás s Peterem zveme ke společné práci a času spojení se smyslem života

 

sexualita a ženství

SÍLA ŽENY

18. – 21. září, Tuněchodský mlýn

Tento víkend je pro všechny ženy, které jsou zralé na obnovení a oživení svých životních sil v oblasti sexuality a vztahu k vlastní tvořivosti. Pro ty z vás, které v sobě touží uzdravit a oživit milenku. I pro ty z vás, které si přejí najít zdravý vztah k matce a mateřství. Pozvání je přijet s partnery nebo kamarády, kteří budou mít mužskou cestu s Peterem. Děti vítány.

http://www.indigenousnature.cz/inpage/sila-zeny/

 

šamanská ceremonie se splétáním vlastní peříčkové metličky

PTAČÍ MOUDROST

26. – 28. září, Tuněchodský mlýn

Další víkend splétání práce Petera Taylora a Moniky Michaelové, věnovaný otázkám lidství, naší síly aktivně tvořit životní prostředí a nalezení moudrosti a respektu přírodních zákonů. http://www.indigenousnature.cz/inpage/ptaci-moudrost/

Peter vychází z indické jógínské linie svého učitele Babaji a rozvíjí druidskou linii. Vedle toho zasvětil svůj život ochraně přírody. Zasadil se o zamezení ukládání jaderného odpadu na dno oceánů, je autorem knih Beyond conservation a Rewilding, které se staly základem pro spolupráci širokého spektra lidí.

Monika studovala různé školy tantry, šamanismu a učila se přírodní moudrost kultivace životní síly u kmene Kogi v severní Kolumbii. Její pracovní historie zahrnuje průkopnické projekty jako je Sociální marketing v ČR, meditační happeningy v Botanické zahradě Praha a dlouholetou facilitaci ženských kruhů.

 

... a tak poctivě pomalinku tančím ve Mlejně a připravuju se na další část svého životního putování. Zase v Praze. Místo pro večerní kruhy a individuální setkání ještě hledám. Zatím jsem přijala pozvání do nově otevřeného studia Loona a tady jsou první dva pražské večery:


MOUDRÉ ŽENY V NÁS

Večery  věnujeme obnovení svých životních sil v oblasti sexuality a vztahu k vlastní tvořivosti.

 

úterý 23. září  a pondělí 13. října

Studio Loona, Křižíkova 67, Praha 8

Doprava tramvají č. 3, 8 nebo metrem B stanice Křižíkova 

Setkání je pro všechny ženy, které chtějí oživit své ženství, prohloubit svou ženskou moudrost v každodenním životě a myslí to vážně. Bude nás provázet přírodní moudrost, tantra a živá tradice domorodého kmene KOGI u kterého jsem prošla učením.
http://www.indigenousnature.cz/rubrika/seminare-v-praze/

 

… a v neposlední řadě ke mně patří moje rodná Morava, kam se jednou za šest týdnů vydávám spolu s dalšími ženami oživit spojení s místy síly a dědictví naší země. Můžete se přidat.

 

vztah s vlastním tělem

ŽENA A TĚLO

17. -19. října, TELČ

… podíváme se na mapy, podle kterých nás tělo v životě naviguje a necháme rozpustit cesty, které jsou navíc anebo nikam nevedou.

http://www.indigenousnature.cz/inpage/zena-a-telo/

 

SEXUÁLNÍ VĚDOMÍ A KULTIVACE HADÍ SÍLY

27.- 30. LISTOPADU 2014, Olomoucko

... vědomí vlastní sexuální síly je způsob jak se stát plnými života a svobodně rozhodovat o tom, co tvoříme... sklízíme a ukončujeme

 

SNĚNÍ POSVÁTNÉHO ŽENSTVÍ

16. -18. LEDNA 2015, Šumpersko

„ Kdybys mohla mít jedno přání splněné, které by to bylo?“

Jsme v době, kdy je čas poznat svůj vlastní sen a dát mu sílu, aby se stal skutečností. To je odvěká ženská moudrost, kterou budeme oživovat do dnešní doby a našeho světa.

 

TANEC DUALITY

13. – 15. BŘEZNA 2015, Beskydy

.... poznání vlastní moudrosti nás obohatí a zakotví v ženské síle. V kanceláři, na poli, v posteli i v samotě.

http://www.indigenousnature.cz/inpage/moudre-zeny-v-nas/

 

„My muži jsme neustále konfrontováni se stínem ženy. Stín ženy nás straší i ve světě politiky a neschováme se před ním ani ve světě vlastní psychiky. My muži většinou tančíme se stínem ženy nevědomě. Ženy se naučily potlačit tolik ze své přirozenosti, že tahle potlačená energie plyne „v podzemí“ a vyvěrá v periodách na povrch jako něco, co se nám jeví jako divoké, neracionální mrchy. Dáváme si od tohohle ženského projevu odstup různými způsoby. Odsuzujeme to... „tohle je tvůj problém, ne můj“, „odcházím“, „nedám se tebou manipulovat“...ale ona se vždycky promění zpět a stane se znovu tou, kterou známe. Peter Taylor

 

 

DĚKUJI ZA DOČTENÍ AŽ SEM a přeji krásné dny z vlahého Tuněchodského mlýna

 

Monika Michaelová

 

Přihlášky prosím posílejte na monika.michaelova@gmail.com

 

Dárky

V případě, že se registrujete 2 a více žen spolu, dostanete dárek 250 Kč každá.

Věřím, že nejlepší propagací je osobní doporučení.  Moje práce je vhodná pro ženy, které jsou připravené prohloubit své ženství a svůj vztah k zemi, k mužům, dětem a chtějí být ve své síle, ve své kvalitě štěstí. Semináře můžou být fyzicky i psychicky náročné a obohacující. Změny, pro které se každá z nás rozhodně se pak v životě skutečně dějí. Laskavě a v respektu k ženské moudrosti v nás. A to s sebou nese každodenní praxi.

 

Pokud ve svém okolí znáte ženy, pro které je program MOURÉ ŽENY V NÁS vhodný, prosím o předání kontaktu na webové stránky www.indigenousnature.cz anebo přímo mé emailové adresy monika.michaelova@gmail.com.

Když se někdo přihlásí na vaše doporučení, ráda pro vás vyrobím osobní peříčkovou medicínskou naušnici jako poděkování.

 

 

Indigenous Nature
ženské kruhy, poutě, semináře pro páry