Povídání o mé cestě k domorodému kmeni KOGI pro vás natočil tým internetového pořadu KecAll. Je sice o cestování, ale zalíbila se jim myšlenka, že ne každý člověk nutně potřebuje cetovat a obdivovat krásy cizích světů. Já jsem si s nimi povídala o putování. Pouť je taky cesta, ale nemá plán. Je to následování vnitřního průvodce, který člověka vede na místa uvnitř a vně zároveň. Jedno se putování musí nechat: Dostanete se přesně tam, kde potřebujete být!!!!

A to je někdy daleko...a někdy...prostě jenom doma. 


klikněte si pro poslech na následující odkazy

V prvním díle naše dvoudílném speciálu jsem se vypravili za, tak trochu tajemstvím opředeným, indiánským kmenem KOGI. S Monikou Michaelovou si povídáme si o tom, co ji na tuto zajímavou pouť přivedlo, jak příslušníci kmene KOGI dnes žijí, co bychom se měli naučit, co v člověku taková zkušenost zanechá. V druhém díle naše dvoudílném speciálu jsme se opět vypravili za, tak trochu tajemstvím opředeným, indiánským kmenem KOGI. S Monikou Michaelovou si povídáme si o tom, co ji na tuto zajímavou pouť přivedlo, jak příslušníci kmene KOGI dnes žijí, co bychom se měli naučit, co v člověku taková zkušenost zanechá. Zaposlouchejte se spolu s námi do odkazu, který pro naši civilizaci mají Kogi.

Děkuji cestovatelům z týmu KecAll

INDIGENOUS NATURE . ŠKOLA PŘÍRODNÍ MOUDROSTI

 

„Chceš-li jít rychle, vydej se svou cestou. Chceš-li dojít daleko, pojďme spolu“ stará africká moudrost

Na další rok zůstáváme v Čechách a zveme vás ke společným cestám objevení a prohloubení přirozenosti, talentu a aktivního tvoření. Přinášíme pozvánku k individuálnímu provázení, k práci ve skupinách žen a mužů a k hlubšího poznání tvořivého potenciálu. Posouváme se od čistě spirituální praxe a poznávání sám sebe nebo sama sebe k  naplňování našich životních úkolů. To, jak tvoříme svůj život, vztahy, rodinu, společenství a společnost, ve které žijeme. Čas strávený v přírodě je nejen lékem ale v současné době velkou inspirací a učením o přirozených cyklech v nás. 

Těším se na setkání a společné putování po vnitřní i vnější krajině života.

Monika Michaelová

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Indigenous Nature
ženské kruhy, poutě, semináře pro páry