LISTOPAD

SEXUÁLNÍ VĚDOMÍ A KULTIVACE ŽIVOTNÍ SÍLY

očista vnitřních a vnějších vod světa

Hlubší možnost poznat práci Moniky Michaelové a její zkušenost u domorodého kmene KOGI (Jaguáří lidé)

 

PTAČÍ POVÍDÁNÍ

Termín a místo bude upřesněno, OLOMOUCKÝ KRAJ

pro rodiny, děti a dospělé

Voda, vodní ptáci a  prožití vlastní esence. Jedna věc je cítit vlnu životní síly, druhá je dovolit si ji prožívat bez vnějších vlivů a třetí je poznat a prozkoumat její celý potenciál.   Je to podle domorodého kmene KOGI, u kterého jsem se učila, vlastně základ pro pochopení sebe v kontextu vod života a světa. Toto poznání nám dává prožít také smysl párového tvoření a vztahů jako takových.  Čeká nás čtení z knihy, vyprávění příběhů a tvoření s ptačím peřím.

 

DÝCHÁNKY V DRAČÍM BLAHU, PRAHA

pátek 16.11. od 18 hodin

sobota 17.11 od 11 hodin

Program je vhodný pro ženy, dcery, matky a babičky. Je to setkání, jehož záměrem je inspirace a prohloubení vlastního prožitku přitažlivosti ve spojení s vodami světa. Tato práce mění  a zkvalitňuje vztah sama k sobě. Těší se velkému zájmu žen a narůstá zájem dospívajících dívek, které mohou získat zdravý vztah ke svému tělu a sexualitě. 

Já si často uvědomuju, že kdybych tohle poznala, když mi bylo 16, můj život by vypadal jinak. 

 

MOUDRÉ ŽENY V NÁS, BOUZOVSKÉ LESY

22 - 25. 11.  třídenní setkání medicínského kruhu

Budeme jemně a citlivě rozšiřovat přirozené vědomí jednoty se Zemí a vodami světa, se životní pulsací ve všech našich spojeních a vztazích. Je to přítomnost, ve které se probouzíme v kvalitě vlastní síly a talentu. Uvolňuje v nás možnost milovat proměny a změny. Vede nás ze strachu a očekávání do schopnosti jednat s vědomím pravdy. Srdce je veliké a má hodně chutí. 

 

Vědomá sexualita je praxe, kterou jsem studovala 12 let a poznala v čisté podobě u domorodého kmene Kogi. Kultivace hadí síly je intenzivní energetický proces a jeho součástí je ladění se na Zemské energie. Tvoření, propojení s přírodou, duchovní rozměr sexuality a prozkoumávání vlastního potenciálu ženství jsou výzvy se kterými svolávám tato setkání.

 

PŘIHLÁŠKY A REGISTRACE: monika.michaelova@mosty-puentes.cz

 

Těším se na společnou práci a vážím si vašeho odhodlání prohloubit své ženské vědomí a aktivně spolutvořit životní prostředí na Zemi.

 

Monika Michaelová

 

Indigenous Nature
ženské kruhy, poutě, semináře pro páry