10. - 16. 8.  2015

Pouť v okolí Rennes Le Chateau v Jižní Francii

tohle je  pozvání do míst, která jsou přírodním pokladem, opředeným mystérii. Je to krajina Máří Magdaleny v okolí Rennes Le Chateau v jižní Francii, kde jsem dva roky žila s mým partnerem Peterem Taylorem.

Každé místo, po kterém tady kráčíme vibruje životem a je energetickou bránou. Země je tady bohatá a kouzelná tak, že se to někdy až zdá neskutečné.

Tahle pozvánka je vlastně výzvou poznat krásu života a jeho přirozené poklady v jejich mnohotvárnosti a různosti. Tady je prostor, ve kterém k ní můžeme čichat, dotýkat se jí, prolnout se s ní ve snění a zároveň cítit její pevnost pod nohama. Ženská síla, krása a smyslnost tady proniká pod kůži a do nitra, kde nás učí kdo jsme, dává nám podporu přijímat všechny stránky ženy a odpovědnost za ně. Prozařuje naši přirozenost a vyživuje nás do nejhlubších rovin bytí.

Tohle je místo posvátného partnerství ve smyslu vnitřní alchymické svatby i pravdivého vztahu muže a ženy.

Prožíváme tady s Peterem hloubku a přirozenost vztahu muže a ženy. Některé chvíle nás berou do starých křivd, které jsou promývány energií místa a narovnávány něhou a čistotou přírodních sil ve všech životních souvislostech. Dostáváme do stavů vědomí, které jsou čistou blažeností a berou nás do vize tvoření. Je to prostor, ve kterém člověk nemusí nic dělat ani se o nic snažit. Život se děje a my se učíme tomu být plně k dispozici v přítomném okamžiku.

Pouť vypisujeme pro ženy, muže a páry, připravené na cestu vize a na opravdu vyživující odpočinek z běžného městského života. Spolu s Peterem Taylorem jsme pro vás připravili program, ve kterém s vámi budeme sdílet hlubší roviny partnerství a práce i odpovědnosti, kterou to přináší.

Program bude respektovat prostor pro rozdílné potřeby žen a mužů,  část programu bude vyhrazena pro páry. 

Čekají nás meditace v přírodě na silových místech, putování přírodou, skvělé jídlo, koupání ve slané řece a v jezírku pod stolovou horou Bugarah. 

Letní poťuť je pozvánkou k prožitku vlastní životní síly, prohloubení a pochopení sexuality, krásy, smyslnosti, plodnosti a moudrosti. Je to cesta k usmíření a ženské a mužské přítomnosti v sobě i v partnerovi, se kterým sdílíme život nebo se na to připravujeme.

Budeme pracovat v kruzích žen a mužů v partnerství nebo v přípravě na partnerství.  Obě skupiny se vydáme k hlubšímu pochopení sebe sama a budeme se potkávat tak, jak nás intuice povede.

Je to krásný dárek, který můžete dát sobě, partnerovi a svému životu.

Rennes Le Chateau, Bugarach, Chateau de Templier, Montseguir a další světoznámá poutní místa jsou cílem naší cesty stejně jako místa, která nenajdete v turistických průvodcích jsou jeskyně Máří Magdaleny, Ďáblovo křeslo a trůn Isis, přírodní jezero pod stolovou horou a La Val Dieu – údolí před bohem jak ho známe. 

Myslím na vás a v srdci posílám každé pozdrav krásy Země a ze mě.

Monika Michaelová

Pro přihlašovací informace prosím pište na monika.michaelova@gmail.com 

INDIGENOUS NATURE . ŠKOLA PŘÍRODNÍ MOUDROSTI

 

„Chceš-li jít rychle, vydej se svou cestou. Chceš-li dojít daleko, pojďme spolu“ stará africká moudrost

Na další rok zůstáváme v Čechách a zveme vás ke společným cestám objevení a prohloubení přirozenosti, talentu a aktivního tvoření. Přinášíme pozvánku k individuálnímu provázení, k práci ve skupinách žen a mužů a k hlubšího poznání tvořivého potenciálu. Posouváme se od čistě spirituální praxe a poznávání sám sebe nebo sama sebe k  naplňování našich životních úkolů. To, jak tvoříme svůj život, vztahy, rodinu, společenství a společnost, ve které žijeme. Čas strávený v přírodě je nejen lékem ale v současné době velkou inspirací a učením o přirozených cyklech v nás. 

Těším se na setkání a společné putování po vnitřní i vnější krajině života.

Monika Michaelová

Indigenous Nature
ženské kruhy, poutě, semináře pro páry