Nabízím prostor pro práci ženského medicínského kruhu s aktuálními tématy dnešní doby, jednoduché uvolnění těla a kultivaci životní síly. Sdílím učení kmene KOGI (jaguáří lidé), u kterých jsem pobývala.

21. května od 11 do cca 19 hodin
sobotní medicínský kruh na téma: Žena a země

2. června od 19 do cca 21 hodin
přednáška na téma: Sexuální vědomí a kulitvace životní síly

18. června od 11 do cca 19 hodin
sobotní medicínský kruh na téma: Milenka a matka

Zázemí nám poskytuje dvorní Dům alchymie Bílého Pelikána a v případě hezkého počasí pracujeme na silových místech Prahy, u Vltavy nebo na Petříně.
Registrace
Pro rezervaci vašeho místa vás prosíme o zprávu na kontakt:
monika.michael@post.cz

21. května od 11 do cca 19 hodin
Žena a země mají spolu sílu tvořit životní prostor. Žena bez vědomého spojení se zemí je jenom půlkou celku. Když se spojíme, muž pak může vnímat a reagovat na potřeby životního prostoru. Stává se partnerem. Čekají nás dechová cvičení, kruh přírodní medicíny, sdílení a pohyb, proměna a autenticita.

2. června od 19 do cca 21 hodin
Vědomí sexuální síly a jejího přímého spojení s tím, co žijeme, bude tématem přednášky. Předávám jednoduchý způsob kultivace životní síly, který pomáhá objevit smysl toho, co děláme a ukotvuje duchovní praxi v praktickém životě. Nabízím ochutnávku praxe, prostor pro otázky a povídání. 

18. června od 11 do cca 19 hodin
Téma milenka a matka je hlubokým pro každou ženu, která přestane prožívat sama sebe a ztratí se v jedné či druhé roli. Splynutí dvou proudů ženského života je krásné, orgasmické a vyživující. Milenka a matka jsou dvě zásadní kvality v našem životě a jejich vzájemné propojení je více než osobní příběh každé z nás. Ženská praxe, kterou předávám, nás vede k dosažení životního potenciálu a uskutečnění snů způsobem, který překračuje dosavadní koncepty mysli. Vede nás také k tvořivému vztahu s vlastním stínem a destrukcí, kterou zná každá žena a její muž, rodina i společnost.

Místo konání
Dům Alchymie Bílého Pelikána, Maltézské náměstí 9, Praha 1, Malá strana - vchod je podloubím vedle restaurace El Centro.
Rámcový program
Program je vždy uzpůsobený potřebám žen ve skupině.
od 11.00 registrace, občerstvení
od 11.15 hod úvodní přednáška a prostor pro otázky
od 14.00 provázení do prvních čtyř úrovní sexuálního vědomí: tělo, srdce, mysl, energie
od 17.00 ženský medicínský kruh
Věřím, že vás tahle práce obohatí a dovolte mi vyjádřit úctu k vaší důvěře a odhodlání prohloubit své ženství.

Monika Michaelová

INDIGENOUS NATURE . ŠKOLA PŘÍRODNÍ MOUDROSTI

 

„Chceš-li jít rychle, vydej se svou cestou. Chceš-li dojít daleko, pojďme spolu“ stará africká moudrost

Na další rok zůstáváme v Čechách a zveme vás ke společným cestám objevení a prohloubení přirozenosti, talentu a aktivního tvoření. Přinášíme pozvánku k individuálnímu provázení, k práci ve skupinách žen a mužů a k hlubšího poznání tvořivého potenciálu. Posouváme se od čistě spirituální praxe a poznávání sám sebe nebo sama sebe k  naplňování našich životních úkolů. To, jak tvoříme svůj život, vztahy, rodinu, společenství a společnost, ve které žijeme. Čas strávený v přírodě je nejen lékem ale v současné době velkou inspirací a učením o přirozených cyklech v nás. 

Těším se na setkání a společné putování po vnitřní i vnější krajině života.

Monika Michaelová

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Indigenous Nature
ženské kruhy, poutě, semináře pro páry