Termíny setkání můžeme domluvit tak, jak to bude vzájemně vyhovovatIndividuální práce je intenzivní setkání. Celá pozornost je věnována vnitřní proměně. Přesun pozornosti od problémů vede k rozpoznání autentických osobních kvalit. Pracuji s nejrůznějšími technikami a přístupy jako je gestalt terapie, tantra, šamanismus neboli přírodní moudrost, konstelace a práce s tělem. Můj přístup ke každému setkání je hluboce ovlivněn mým pobytem u domorodého kmene KOGI, u kterého studuji přírodní medicínu. 

Práce je zaměřená na uvolnění životní síly. Probíhá v normálním pohodlném oblečení, případně si můžete přinést převlečení jako na jógu. Součástí každého setkání je sdílení, práce s dechem a tělem.

Provázení je dlouhodobý proces. Stejně jako jsme si v sobě dlouhodobě pěstovali určité postoje, návyky a systémy fungování. Já jsem pochopila, že jedno setkání, jakkoliv hluboké a léčivé a moudré opravdu neudělá celou práci. První setkání je jako ochutnávka, abychom mohli poznat, jestli je to náš šálek čaje. Oboustranně. Na prvním setkání se díváme na to, kam život potřebuje jít a kde je blokován, co potřebuje uvolnit a jaký je váš impuls. Jsou to orientační otázky a je to podnět k vnitřní přípravě na setkání. Provázení není vedení. Provázení je poskytnutí bezpečného prostoru pro zkoumání a proměnu sama sebe. Je to inspirace a provokace k tomu nejlepšímu, co v nás je. Je to navigace k objevení zdravého potenciálu žít vlastní život v rovnováze s přírodou ve společnosti a v rodině.

 

INDIVIDUÁLNÍ SETKÁNÍ

Příspěvek za individuální setkání je dar za dar. Můžete jednoduše dát příspěvek v hodnotě, kterou setkání má. Anebo po dohodě něco, co zrovna potřebuji. Hodnota není jen částka, vyjádřená v penězích, ale tak jsme se to naučili. Pro vás, kdo můžete a chcete dát dar finanční, je hodnota cca 1800 Kč. Délka je cca 1 - 1,5 hodiny. 

POBYT V PŘÍRODĚ S INDIVIDUÁLNÍM PROVÁZENÍM

V přírodě pracuji s lidmi, kteří mají zájem rozvinout svůj talent a cítí potřebu se učit žít ve spojení s přírodou, ve spojení s moudrostí Země a sil života. Tato práce je kvalitou jiná než v Praze. Není omezená časem a tím pádem dává větší prostor pro skutečné kroky, které můžeme společně udělat. V té vnitřní krajině i v té vnější, nádherné krajině českých nebo moravských lesů, které jsou plné míst, která k nám hovoří beze slov a předávají nám dědictví našich předků. Příspěvek je v předem domluvené výši dle intenzity práce.

DOMLOUVÁNÍ TERMÍNŮ: monika.michaelova@gmail.com

 

Práce s temnou stránkou  a našim individuálním i kolektivním stínem je přesahový aspekt a určité specifikum mého talentu. V mém pojetí je možné překročit jakoukoli překážku rozšířením zorného úhlu. To   přináší výživu, lehkost a vědomí sebe v nových hloubkách a situacích. Součástí práce je uvědomování si sexuální síly a toho, jak s ní zacházíme. Sexuální síla není „sex“, ale kvalita člověka, které bychom měli umět vládnout moudře a citlivě. Budeme se učit tuto sílu vědomě prožívat a objevovat, jak s ní zacházet sami k sobě, ve vztazích a v partnerství.

Nabídka individuální práce je otevřená pro ženy i muže, kteří jsou připraveni prohloubit svůj vztah k životu a myslí to vážně. Po několika letech znovu přidávám do individuálních setkávání pro ženy sexuální léčení. Přišlo to k nám spolu s učením tantry a znamená vlastně vědomé spojení ženy s jejím orgasmickým potenciálem. Sexuální léčení je obnovení vnímání a komunikace mezi povrchem těla, kde se ženy dotýkám a vnitřního prostoru bříška, ve vagíně, kde dochází k uvolnění psychických zkušeností v oblasti sexuálního života ženy. Tam žena přesune svou vědomou přítomnost a přesune se z minulosti do přítomnosti.  Tím se fyzicky uvolňují emoční náboje, uložené ve vagíně a v pánvi. Tahle metoda je šetrná, respektující, etická a přináší ženám uvolnění do přirozenosti a radosti.

Miluj se a najdi svou praxi !!!! Já vás můžu trochu nasměrovat .... když vidím, stojíte na místě a poslat směrem po proudu života. Většinu času vás objímám ve svém srdci a trpělivě čekám na ty momenty, kdy se skutečně probouzíte. 

Když jsem procházela medicínským učením v Brazílii, největším dárkem pro mě byla přítomnost mé průvodkyně a to, co jsem se tam naučila pro další život. Nikoli od ní, ale v její přítomnosti. S ní. Bylo to možné proto, že mezi je mezi námi důvěra. Já jí můžu věřit do té míry, do které můžu věřit sobě. To neposuzuje hlava, ale srdce.

 

MONIKA MICHAELOVÁ

Od roku 2004 provázím medicínské a individuální setkání. Pracuji s lidmi, kteří nehledají únik nebo další způsob přežívání, ale cestu k životu a štěstí.

Poté, co jsem 7 let praktikovala tantru a práci v medicínském kruhu jsem v roce 2010 odjela z Prahy do Jižní Ameriky s přáním najít lidi, kteří žijí jednoduše a šťastně, abych na vlastní oči viděla, jestli je to možné a jak toho dosáhnout.  Žila jsem s přírodními lidmi kmene  KOGI. Jejich přijetí a sdílení moudrosti života byl nejsilnější moment v mém životě. Mamo Akindue , šaman kmene KOGI mě učil tvořit a udržovat rovnováhu života a ukazoval mi, jak žijí v partnerství. Po návratu z jižní Ameriky jsem pracovala v Anglii v rámci exkluzivních programů na míru pro ženy s vysokou společenskou odpovědností. Ve Francii jsem se svým partnerem pracovala pro přirozený rozvoj místní komunity. Od roku 2014 žiji a pracuji v ČR. V současné době pokračuji ve studiu přírodní moudrosti a práce se silami života u domorodých žen kmene KOGI. 

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

 1. individuální setkání (Karolína Kodrasová, 23.10.2018 11:10:17) Odpovědět

  Dobrý den paní Moniko,
  vnitřně cítím radost, když Vás poslouchám a ráda bych se s Vámi setkala. Potřebuji pomoct s mojí ženskou léčebnou energií a také mě zajímá komunikace s přírodou.. ráda bych vše prohloubila. Momentálně žiji v Brně. Máte letos nebo příští rok čas na individuální setkání? Velmi děkuji Karolina

 2. Individuálka 10.5. (Leni, 7.5.2017 15:53:48) Odpovědět

  Dobrý den, Moniko, volný termín na individuální sezení v Praze 10.5.? Děkuji za odpověď.Leni

 3. květen (Jana, 26.4.2017 18:24:14) Odpovědět

  Ahoj Moniko,

  našlo by se prosím tě ještě volné místo na individuální sezení 8.5.? Díky za info .

  Jana

 4. Dotaz (Helena Jedličková, 9.1.2017 23:05:29) Odpovědět

  Dobrý den paní Michaelová, měla bych zájem o práci s Vámi. Jsem nadšená z toho čím jste a co nabízíte. Zpočátku bych zvolila individuálku a pak bych se napojila do ženského programu.
  Jsem z Brna.
  Co mi prosím můžete nabídnout.
  S přátelským pozdravem
  Ctím světlo v Tobě Helena Jedličková

 5. "Individualka" (Olga, 31.8.2016 17:34:17) Odpovědět

  Dobrý den,
  ráda by jsme se informovala na možnost individualní konzultace.
  Děkuji,s pozdravem Gabrhelová

 6. Individuální setkání (Martina Kotková, 22.4.2016 8:47:34) Odpovědět

  Dobrý den, ráda bych se domluvila na individuální setkání. Jaké jsou možné termíny.
  Moc děkuji
  S pozdravem
  Martina Kotková

 7. zájem o individuálku (Gabi Stajerová, 19.4.2016 12:38:04) Odpovědět

  Ahoj Moniko,
  ráda bych pokračovala v naší společné práci a přišla na individuálku.

  Až se ti objeví termín. Na webu jsem žádný nenašla.

  Zdravím Gabi STajerová

 8. Beskydy (Inka, 3.1.2016 13:00:23) Odpovědět

  Ahoj Michaelo, zajímá mne ind. i skupinová práce v Beskydech

Indigenous Nature
ženské kruhy, poutě, semináře pro páry