Režisér Alan Ereira natočil o kmeni KOGI dva dokumenty. Jedná se o mimořádné dokumenty, které vznikaly na jeho pouti s nimi a předávají nám ve slovech, obrazech a v tom, co je za tím vzkaz, kterým nás jaguáří lidé chtějí nasměrovat od destrukce života k udržování rovnováhy na Zemi. Tak se podívejte ... nebo přijďte na jednu z besed. Já o své pouti nepíšu, ale mluvím. To proto, že současně můžeme cítit to, o čem mluvím a nezůstává jen u slov. Na besedách můžete prožít to, čemu KOGI říkají sexuální vědomí a potenciál člověka aktivně kultivovat životní zdroje. 

Tady je odkaz na stránky v angličtině, kde si můžete přečíst o lidech KOGI tak, jak o nich píše Alan Ereira anebo na youtube, kde je film s titulkami.

ALUNA THE MOVIE ... natočeno v roce 2012

www.alunathemovie.com

https://www.youtube.com/watch?v=_A0goY8jri8...a tady je odkaz na jeho první film z osmdesátých let, který můžete vidět na youtube

FROM THE HEART OF THE WORLD

... nemůžeme dál napravovat svět sami. Potřebujeme vám předat učení jak zastavit destrukci a začít žít v rovnováze. 

https://www.youtube.com/watch?v=Tq0kWs1q3hI


INDIGENOUS NATURE . ŠKOLA PŘÍRODNÍ MOUDROSTI

 

„Chceš-li jít rychle, vydej se svou cestou. Chceš-li dojít daleko, pojďme spolu“ stará africká moudrost

Na další rok zůstáváme v Čechách a zveme vás ke společným cestám objevení a prohloubení přirozenosti, talentu a aktivního tvoření. Přinášíme pozvánku k individuálnímu provázení, k práci ve skupinách žen a mužů a k hlubšího poznání tvořivého potenciálu. Posouváme se od čistě spirituální praxe a poznávání sám sebe nebo sama sebe k  naplňování našich životních úkolů. To, jak tvoříme svůj život, vztahy, rodinu, společenství a společnost, ve které žijeme. Čas strávený v přírodě je nejen lékem ale v současné době velkou inspirací a učením o přirozených cyklech v nás. 

Těším se na setkání a společné putování po vnitřní i vnější krajině života.

Monika Michaelová

Indigenous Nature
ženské kruhy, poutě, semináře pro páry