Medicínský kruh Moniky Michaelové s možností prohloubit své vlastní vědění a umění snění. 

 

 Strom mě objímá jako spirála od nohou nahoru k bokům. Cítím se držená, podepřená a je to příjemné. Je to osvobozující. Nechat tu sílu uvnitř, aby mě ovinula. Další pohyb. Další dech. Srdce otevírá oči. Jako když se dívám do hluboké tůně, co vede snad až na druhou stranu života.

 

26. - 28. ledna 2018

Olomoucko, místo bude upřesněno pro účastnice medicínského kruhu

Žijeme to, čemu dáváme svoji pozornost. Lednový víkend věnujeme moudrému umění ženy snít. Budeme rozpoznávat, v čem jsme svobodné a kde následujeme sen někoho jiného. Snění je základ pro tvořivost. Můj muž mi vždycky říká: „Vidíš, tohle jsi stvořila.“ A já oponuji: „Ne, to jsme stvořili spolu“. Jenže on mi pořád dokola opakuje, že to je síla ženy snít to, co bude žít. Ona i její partner, její rodina, společenství a společnost. Stejně tak, jak mi to pořád dokola opakovali domorodé ženy. Je to moudrost, kterou budeme v každé z nás aktivovat a osvobozovat od strachů a nenaplněných přání. Když poznáme pravdu, můžeme začít žít svůj sen.

Jsme v době, kdy je čas poznat svůj vlastní sen a dát mu sílu, aby se stal skutečností. To je odvěká ženská moudrost, kterou budeme oživovat do dnešní doby a našeho světa.

Tahle pozvánka není pro každého. Je to zpráva pro vás, kdo cítíte přitažlivost a máte na to skutečně přijet a stát se součástí tvoření mostu mezi civilizovanou a divokou částí srdce.  Není to prožitkový seminář, ale spíš čas, ve kterém společně prožíváme svoji vnitřní individuální cestu. Předpokladem je, aby člověk, který se na ni vydá, dokázal převzít odpovědnost za sebe a uvědomil si, že cokoli prožívá, je reflexí jeho vlastního nastavení a schopnosti tvořit realitu.  A to je přísné prostředí. Přísné je v tom, že jakmile uděláš krok mimo rovnováhu nebo něco tlačíš na sílu, příroda ti dá lekci. Tvoříme psychické pole, ve kterém každý vidí každého, když vidí. Bytí tady je pozvánka k probuzení se vidět, cítit, slyšet a vnímat přírodu a život v jeho pravdivé podobě. Než se to stane, uvidíme spoustu věcí, které se nám nelíbí. Jste na to připraveni?

Přihlášky a dotazy prosím posílejte na kontakt:  nadacnifond@mosty-puentes.cz

Indigenous Nature
ženské kruhy, poutě, semináře pro páry