MOUDRÉ ŽENY V NÁS

 ... dělej co je ti libo a neubližuj

23. - 26. listopadu 2017 

Kladruby – Tuněchody, okres Tachov, Plzeňský kraj

Setkání pro ženy, sestry, maminky a dcery.

 

Téma listopadového setkání je kultivace životní síly a práce s ní. Je to jeden ze základních klíčů pro pochopení a hlavně prožití potenciálu tvořit a proměňovat náš svět. Domorodí lidé Kogi mají zcela odlišné vnímání světa ... a přitom je nám v základech velmi blízké. Mají totiž živou linii, která předává učení matky země a sil života tak, jak je znali naši předkové. V současné době nám pomáhají zacelovat naše vlastní kořeny a jejich prosba je, abychom se dokázali sami postarat o sebe, o svou zemi a o život dalších generací.

 

Tahle pozvánka není pro každého. Je to vlastně přetlumočená zpráva s praktickými informacemi pro vás, kdo cítíte přitažlivost skutečně přijet a stát se součástí tvoření mostu mezi civilizovanou a divokou částí srdce v nás i na Zemi.  Není to prožitkový seminář, ale spíš čas, ve kterém společně prožíváme svoji vnitřní individuální cestu s přírodou. Provázet vás bude tým zkušených průvodců vnitřní i tou vnější divokou krajinou.

Předpokladem pro tuhle cestu je, aby člověk, který se na ni vydá, dokázal převzít odpovědnost za sebe a uvědomil si, že cokoli prožívá, je reflexí jeho vlastního nastavení a schopnosti tvořit realitu.  A to je přísné prostředí. Přísné je v tom, že jakmile uděláš krok mimo rovnováhu nebo něco tlačíš na sílu, příroda ti dá lekci. Tvoříme psychické pole, ve kterém každý vidí každého, když vidí.

Bytí tady je pozvánka k probuzení se vidět, cítit, slyšet a vnímat přírodu a život v jeho pravdivé podobě. Než se to stane, uvidíme spoustu věcí, které se nám nelíbí.

Jste na to připraveni?

Pak přijměte naše pozvání strávit čas poznáním a prožitím základní životní praxe. V naší škole přírodní moudrosti vás seznámíme s učením kmene Kogi, které dává smysl i v naší společnosti. Program bude nastaven podle potřeb skupiny a rámcově nabízí:

 

kultivace životní síly v praxi

seznámení s možnostmi zapojení se do programů kulturní výměny

dechová meditace, bioenergetická cvičení pro rozproudění energie a uvolnění těla

medicínský kruh

prostor pro výměnu „Dar za Dar“

vyprávění příběhů, otázky a odpovědi ve slovech i v tichu

 

... a všechno, co se z ticha a klidu narodí.

 

 

PRAKTICKÉ INFORMACE

Přihlášky a dotazy prosím posílejte na kontakt:

Jana Krausová, nadacnifond@mosty-puentes.cz, telefon: 605228444

 

Výše Vašeho finančního příspěvku je individuální… 

záleží na Vašich možnostech, na tom, jak vnímáte hodnotu vzájemného propojení a darů, kterými se obohacujeme, aby byly v rovnováze.

Stanovení si výše příspěvku je součástí společného tvoření.

 

Minimální částka na pokrytí výdajů s přípravou, organizací setkání, příspěvek za provázení včetně  pomůcek pro program je 3400 Kč.

 

Ubytování je zajištěno v historickém Tuněchodském mlýně, které nabízí spaní v pokojích po dvou až třech lidech se společným sociálním zařízením. Cena za nocleh je 400 Kč/noc, tj. 1200,-Kč/setkání a zahrnuje ložní prádlo a ručníky.

 

Adresa: Tuněchodský mlýn
Tuněchody č. p. 21 , 349 01 Kladruby – Tuněchody
okres Tachov, Plzeňský kraj

 

Stravování je zajištěno a nabízí vydatnou vegetariánskou plnou penzi.

Cena za plnou penzi na víkend je 250 Kč/den, tj. 750Kč/víkend.

Náklady na ubytování a stravování jsou 2.150,-Kč/setkání.

 

Doprava je nejvhodnější autem, nejpozději týden před setkáním Vás vzájemně propojíme a domluvíte se na spolujízdě. Veřejná doprava až na místo ve čtvrtek jezdí ze Stříbra u Plzně, kam se lze dostat z Prahy pohodlně vlakem či autobusem. Parkování je zajištěno přímo před mlýnem.

 

Registrace je spojená se zasláním:

-       vašeho jména

-       popisu impulsu a osobní motivace přijet

-       telefonního kontakt

-       informace zda jedete sama nebo s někým (jméno, kontakt)

-       informace o tom, jak se budete dopravovat

-       zaplacením nevratné zálohy ve výši 3400,-Kč

 

Zasláním této částky na účet nadačního fondu č. 9741650001/5500 spolu s Vaším jménem závazně potvrzujete svůj zájem o společnou práci, je potvrzením Vaší účasti a rezervací místa pro Vás na společném setkání.

 

V případě, že ze závažných důvodů nebudete moci jet, je záloha vratná pouze v případě obsazení vašeho místa a po odečtení poplatku za organizaci ve výši 1800 Kč a nákladů, které vznikají v souvislosti se závaznou rezervací ubytování a stravy.

 

Organizační informace:

Ve čtvrtek je možné přijet mezi 17 a 19 hodinou. Registrace, doplatky a ubytování bude probíhat ihned po příjezdu.

V neděli budeme končit svačinkou kolem 13 hodiny. Počítejte ale s odjezdem cca kolem 15 hodiny anebo malinko později. Po víkendové práci je dobré nechat si pár hodin na rozloučení se s místem a lidmi. Podrobné organizační informace ještě zašleme nejpozději týden před setkáním.

 

Těšíme se na společnou práci s řekou života v nás a vážíme si vašeho odhodlání prohloubit své ženské vědomí a aktivně spolutvořit životní prostředí na Zemi. 

Indigenous Nature
ženské kruhy, poutě, semináře pro páry