DÝCHÁNKY V DRAČÍM BLAHU

Úvodní setkání k devítiměsíčnímu cyklu Moudré ženy v nás

 

čtvrtek 20. září  

pátek 12. října

 

od 18 hodin

DRAČÍ BLAHO, Jánská 8, Praha Malá strana

  

Úvodní setkání jsou prostorem pro představení devítiměsíčního ženského učení Moudré ženy v nás, které začíná již v říjnu.

Ženská vnitřní práce je inspirovaná studiem domorodého učení kmene Kogi. Monika se s ženami kmene Kogi setkala v roce 2011 a od té doby je s nimi ve spojení způsobem, který je vlastní nebo alespoň velmi podobný všem přírodním tradicím, tedy i té naší. Její prací je předávat toto učení ženám, které jsou připravené a mohou ženskou vnitřní práci přijmout do svého života se vším, co k tomu patří.

Otevřená  podvečerní setkání jsou rovněž časem pro dechovou meditaci, představení práce medicínských kruhů, vyprávění příběhů, otázky a odpovědi ve slovech i v tichu

 ... a všechno, co se z ticha a klidu narodí.

 

Pro rezervace místa prosím pište na monika.michaelova@mosty-puentes.cz  Příspěvek na uskutečnění večera je 600 Kč. Počet volných míst je 11.

Na setkáních budou peříčkové naušnice z Ptačího ateliéru a kniha Ptačí povídání.

V knize Ptačí povídání se můžete dočíst o tom, jak jsem se k jaguářím lidem dostala a co jsem tam našla. Je médiem pro otevření mostu v každém, kdo je na jejich poselství připraven. Je psána formou lidsko – ptačího dialogu a snových obrazů, ve kterých se otevírá most mezi dvěma světy. Nemyslím si, že je pro každého.

 www.ptaciatelier.cz

Indigenous Nature
ženské kruhy, poutě, semináře pro páry