SOBOTNÍ PUTOVÁNÍ NA PÁLAVĚ

17. března 2018

 

... v roce 2014 se mi stala zvláštní příhoda na jednom z Pálavských kopců, kterému říkám věštírna. Promluvila ke mně Země a prosila o to, aby se lidi naučili slyšet její hlas a uvolnili se z vlivů, které je drží hladové a nenasycené. Žena, muž a země. Žena, muž a země ... zní její hlas ve mně. Od té doby si tam jezdím povídat a Země ke mně vysílá své zprávy a novinky. Letos svolávám pouť pro muže a ženy, kteří mají nebo touží po svém spojení se zemí. Vydáme se na věštírnu v době novoluní před jarní rovnodenností. Podíváme se, čím je naše Pálava těhotná a co má pro každého z nás.

 

PRAKTICKÉ INFORMACE

Sraz ve 12 hodin v Café Fara, polední čas pro úvodní povídání, sdílení a prostor pro otázky

Klentnice 166.

Pokud budete chtít vychutnávat Pálavu i v neděli, rezervujte si prosím přenocování v jednom z hotelů nebo penzionů dle vlastního výběru.

 

KONTAKT PRO PŘIHLÁŠENÍ A VAŠE DOTAZY:

nadacnifond@mosty-puentes.cz

telefon: 605228444

 

Výše Vašeho finančního příspěvku je individuální, záleží na Vašich možnostech, na tom, jak vnímáte hodnotu vzájemného propojení a darů, kterými se obohacujeme, aby byly v rovnováze. Minimální částka na pokrytí výdajů s přípravou a organizací setkání je 990,-Kč. Zaslání této nebo jiné částky je potvrzením účasti na pouti. Číslo účtu nadačního fondu je 9741650001/5500, do zprávy pro příjemce prosím uveďte text DAR a Vaším jménem. V případě darů nad 1000 Kč vám rádi vystavíme darovací smlouvu. 

Indigenous Nature
ženské kruhy, poutě, semináře pro páry